Primordial Chi Kung - 'zomersessies in de tuin' op zaterdagochtend in juli

Guido Demeestere / one-ness
Primordial Chi Kung

© Guido Demeestere / one-ness

U kunt zich niet meer inschrijven voor deze activiteit
’Zomersessies in de tuin’ Is een prachtige combinatie van tai chi bewegingen, feng shui, alchemie en chi kung.Je leert de chi te verzamelen in al de richtingen, doorheen een mooie spiraalbeweging. Je komt in contact met de hemel, aarde en de kosmische energieën. Primordial Chi Kung is een 800 jaar oude chi kung vorm. Gemakkelijk te leren, levert snel en krachtige energie.
Wie: Guido Demeestere
Waar: 4-Dimensionaal Bodyworkpraktijk,
Ieperstraat 158, 8560 Moorsele
Wanneer:

za 28/07/12 van 09:30 tot 11:30

Prijs: € 60.00 (per reeks: € 60 - korting 30% bij herhaling)
Contact: tel : 056 50 38 68
tel : 0498 54 02 34
mail : guido.demeestere@pandora.be
Links:
Meer informatie:

Primordial chi kung - 'zomersessies in de tuin' - tao yoga...
Is een prachtige combinatie van tai chi bewegingen, feng shui,
alchemie en chi kung.
Je leert de chi te verzamelen in al de richtingen, doorheen een mooie spiraalbeweging.
Je komt in contact met de hemel, aarde en de kosmische energieën.
Je opent het hart doorheen de ware kracht van de onvoorwaardelijke liefde, een uitvloeisel van de oorspronkelijke Bron.
Primordial Chi Kung is een 800 jaar oude chi kung vorm die je verbindt met de Tao Onsterfelijken. Gemakkelijk te leren, levert snel een krachtige energie.

Taoïsten ervaarden dat de mysterieuze levenskracht aanwezig in de natuur, net dezelfde is als deze die stroomt in ons lichaam. Het is echter onze opdracht om deze chi te laten stromen in ons lichaam. Taoïstische meesters ontwikkelden daartoe een qigong vorm Wuji. Vanuit het immense mysterie van de Tao, ook wel Wuji genaamd, die alle werelden creëert maar er niet door wordt beïnvloed, komt een eeuwige stroom van deze levenskracht chi. Wuji is de primordial chi die zowel in als buiten ons overal aanwezig is.
Primorial Chi Kung is daarom een belangrijk werkinstrument om je terug te verbinden met je Oorspronkelijke energie.
Dank aan de oude Taoïstische Meesters en Michael Winn, senior instructor USA!

Data - tijdstip: Reeks 1: 4 dinsdagavonden van 19h00 tot 21h00
3 - 10 - 17 - 24 juli 2012
Reeks 2: 4 zaterdagvoormiddagen van 9h30 tot 11h30
1 - 8 - 15 - 22 juli 2012
Locatie - info: De tuin in de Ieperstraat 158 - MOORSELE
4 Dimensionaal Bodyworkpraktijk
GSM 0498 54 02 34 Tel 056 50 38 68

meer informatie vind je op: htpp://www.one-ness

Bijdrage: per reeks: 60 , BTW Incl.
Inschrijven: Vooraf inschrijven noodzakelijk aantal deelnemers beperkt
Geef een seintje en stort een voorschot van 30 op rek nr 738-0031851-57 met vermelding primordial chi kung

Bron: UiTinVlaanderen.be

© 2001-2013 Disclaimer